AKTUALNOŚCI O KONKURSIE REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ NAGRODY MATERIAŁY WYNIKI FAQ KONTAKT

UWAGA! ZAKRADŁA SIĘ POMYŁKA W PLANIE DZIAŁAŃ!

 

W punkcie 1.4.1 PLANU DZIAŁAŃ nastąpiła pomyłka pisarska!

 

Podaliśmy liczbę 3 domów, które należy scharakteryzować i wykonać dla nich obliczenia.

 

Zgodnie z informacjami zawartymi w opisie całego zadania, a także w podsumowaniu z ilością przyznawanych punktów, celem jest zaproszenie do współpracy właścicieli 5   domów jednorodzinnych i wykonanie obliczeń dla każdego z tych 5   domów.

 

PRZEDŁUŻAMY TERMIN ZGŁOSZEŃ DO 
10 GRUDNIA!

 

Termin zgłoszeń do konkursu został przedłużony do 10 grudnia. Zmiana została wprowadzona do regulaminu i zakładki TERMINARZ. Termin rejestracji dotyczy jedynie internetowego zarejestrowania zespołu na stronie konkursu. Skany formularzy z podpisami dyrekcji mogą Państwo przysłać w późniejszym terminie. Również uczniowie mogą zostać dodani później.

01.09.2019

ZAPRASZAMY DO VI EDYCJI KONKURSU!

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w 6 edycji konkursu "Postaw na Słońce". Już 6 lat wspólnie promujemy odnawialne źródła energii. Każda kolejna edycja spotyka się z większym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że tak samo będzie i w tym roku. Dzięki konkursowi uczniowie mają szansę zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi energii odnawialnej, z naciskiem położonym na fotowoltaikę.

 

W celu zarejestrowania się, wystarczy wypełnić krótki formularz po kliknięciu w przycisk ZAREJESTRUJ ZESPÓŁ.
Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie filmowym "Postaw na Słońce" - rejestracja jest możliwa na stronie www.filmeko.pl

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny 507 006 579 lub mailowy postawnaslonce@fundacjabos.pl 

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

PARTNERZY I PATRONI 

 

PARTNERZY:

 

 

PATRONI HONOROWI: