UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie.
Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
AKTUALNOŚCI O KONKURSIE REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ NAGRODY MATERIAŁY WYNIKI FAQ KONTAKT
 
L.p.Nazwa zespołuMiejscowośćsuma
etapów
1Adamtest1234Warszawa0,00
2AminoacylosyntetazaKęty0,00
3BudowlankaKłodzko0,00
4CateringKędzierzyn-Koźle0,00
5D3Gorzów Wielkopolski0,00
6Drużyna JarusiaŁódź0,00
7Eko ParkStargard0,00
8Ekoenergetyczni 2Sierpc0,00
9EkolandiaKłobuck0,00
10Elektro -HeliosMielec0,00
11Elektro9Koszalin0,00
12Elektryk2Kraków0,00
13Energetyk-mocni w ozeRzeszów0,00
14Fighters of RaKartuzy0,00
15FotoaktywniRzeszów0,00
16FotojednostkaGrajewo0,00
17Foton ZseStarogard Gdański0,00
18FotonyDobryszyce0,00
19HeliofobyBochnia0,00
20Ii B teleinformatycyMielec0,00
21InsolanciWejherowo0,00
22InżynieryjnotechniczniLubań0,00
23Kietrzańskie Dzieci SłońcaKietrz0,00
24KotusySwarzędz0,00
25Mój plan na ozeKoronowo0,00
26NowocześniŁódź0,00
27OdnawialniBusko-Zdrój0,00
28OgrodnikSochaczew0,00
29Porażeni SłońcemRadom0,00
30PromieniotwórczośćNiepołomice0,00
31PromyczkiŁódź0,00
32Set SunGdańsk0,00
33Słoneczna drużyna GorzówGorzów Wielkopolski0,00
34Słoneczne GwiazdyChełm0,00
35Słoneczny ekonomikStarogard Gdański0,00
36Słoneczny Team TebGniezno0,00
37Słońce PrometeuszaTrzebinia0,00
38SolSosnowiec0,00
39Sol VicariumBochnia0,00
40Solarna DziesiątkaSzczecin Dąbie0,00
41StrzemionkaOlsztyn0,00
42Sun-EcojuraCzęstochowa0,00
43Sun4youMalbork0,00
44SunnyKwidzyn0,00
45SunSetGdańsk0,00
46SunshineKwidzyn0,00
47ŚwiatłodajniNowa Sarzyna0,00
48Team MonsterBydgoszcz0,00
49WiatrakiZawidz Kościelny0,00
50Z S P nr 1 w OpocznieOpoczno0,00
51Zakręceni badaczeTeresin0,00
52Zespół SzkółGorzów Śląski0,00

X - oznacza brak raportu lub nie jest oceniony
    - SUMA jest sumą punktów za raport i punktów karnych za zwłokę