UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie.
Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
AKTUALNOŚCI O KONKURSIE REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ NAGRODY MATERIAŁY WYNIKI FAQ KONTAKT
 
L.p.Nazwa zespołuMiejscowośćII Etap
R1SUMA
1X0,00
2AjnsztajnySupraślX0,00
3Atomówki SłoneczneKroczewoX0,00
4Badacze Słońca z JeleśniJeleśniaX0,00
5Badacze z PrzyborowaPrzyborówX0,00
6BateryjniŻydowoX0,00
7BdfBrzegX0,00
8Biochemiczni WariaciNowa CerkiewX0,00
9Dwójka ku SłońcuMiliczX0,00
10Dzieci SłońcaOlszynaX0,00
11Dzieci TechnologiiŁaznówX0,00
12Eco M N IBiedrzychowiceX0,00
13Eco-teamJawiszowiceX0,00
14Eko -dżuleTychyX0,00
15Eko AktywniJugówX0,00
16Eko ÓsemkaSiedlceX0,00
17Eko WałbrzyszanieWałbrzychX0,00
18Eko-ludkiBrudziceX0,00
19Eko-SłoneczkaWodzin PrywatnyX0,00
20Eko1nasielskNasielskX0,00
21EkogangDębnoX0,00
22EkokajtkiZabłocie 1X0,00
23EkomłodziReńska WieśX0,00
24EkopiątkaDębnoX0,00
25EkozduniakiNowe Zduny 88X0,00
26ElektromaniaczkiGrodzisk WielkopolskiX0,00
27ElektronikiOleśnicaX0,00
28EnergoefektywniWojsławice 105X0,00
29EnergooszczędniLeśnaX0,00
30Estko filmowcy 44PakośćX0,00
31Grodziskie SłoneczkaGrodzisk WielkopolskiX0,00
32Gryf GóraGóraX0,00
33HeliosiKołodziejewoX0,00
34JagielonkaSochaczewX0,00
35JedynkaLegionowoX0,00
36KablePuszcza MariańskaX0,00
37KadeciTychyX0,00
38Kasztany1234MikstatX0,00
39Lop gimgzyGzyX0,00
40Lotnicy DysDysX0,00
41ŁętowcyŁętowniaX0,00
42Młodzi ekolodzyNiewieścin 45X0,00
43Mózg klimatycznyJaworznoX0,00
44New energy 4 todayKończewoX0,00
45Ogniwa SEMSiemianowice ŚląskieX0,00
46OgniwkaRydułtowyX0,00
47Ola TestWarszawaX0,00
48Olszany-eoOlszanyX0,00
49Ostrowska DziewiątkaOstrów WielkopolskiX0,00
50OświeceniSzepietowoX0,00
51OverpoweredJędrzejówX0,00
52Piorunujące atomówkiRościszewoX0,00
53Poszukiwaczki SłońcaSannikiX0,00
54Pozytywnie naładowaniOstrowiteX0,00
55Pozytywnie NaświetleniRadomskoX0,00
56PrądownikiMielenko DrawskieX0,00
57Promyczki z BaćkowicBaćkowiceX0,00
58PromykiNowy DwórX0,00
59ProzersiMysłakowiceX0,00
60Przyjazna TrzynastkaRuda ŚląskaX0,00
61PvenergiaJadownikiX0,00
62Pvenergia2SzczepanówX0,00
63SłoneczkaTucholaX0,00
64SłoneczkoPrzewodowo PoduchowneX0,00
65Słoneczna BrygadaŁódźX0,00
66Słoneczna DrużynaRzeszówX0,00
67Słoneczna DwójkaKąty WrocławskieX0,00
68Słoneczna EkipaStara WieśX0,00
69Słoneczna Grupa WiedzyTujskX0,00
70Słoneczna społecznaGzyX0,00
71Słoneczna WieniawaWieniawaX0,00
72Słoneczne dziewczynyŻaganX0,00
73Słoneczne TrzeciakiOlszanicaX0,00
74Słoneczne WęgielkiMysiadłoX0,00
75SłoneczniNowe GrodzicznoX0,00
76Słoneczni z BorówStobnoX0,00
77Słoneczniki z GrabienicGrabieniceX0,00
78Słoneczny PatrolWitnicaX0,00
79Słoneczny patrol z Sp2ŁomiankiX0,00
80Słoneczny TeamŁambinowiceX0,00
81Słońce i myGałczewo 7X0,00
82Solar teamKutnoX0,00
83SolarisyKoninX0,00
84SolergyDobrodzieńX0,00
85Sp Brzeziny-BerdechówBrzezinyX0,00
86Sp KaźmierzKaźmierzX0,00
87SpkwKończyce WielkieX0,00
88Sunbeam22WłocławekX0,00
89Sunny TeamSobótkaX0,00
90Super Bystrzaki z 8 klasyPiekary 49X0,00
91Szczęśliwa 13Ostrów WielkopolskiX0,00
92Szkoła Podstaw w ChobieniChobieniaX0,00
93SzkołaDługowolaDługowola PierwszaX0,00
94Szymański TeamZawiercieX0,00
95Tarzani WrzeszczynaRoskoX0,00
96Team OdnawialniŚwidnicaX0,00
97Trzej MuszkieterowieOleśnicaX0,00
98Zzz i zs 2018Półwiesk MałyX0,00
99ŻakiWarszawaX0,00

X - oznacza brak raportu lub nie jest oceniony
    - SUMA jest sumą punktów za raport i punktów karnych za zwłokę