UWAGA! Strona korzysta z plików cookies przy statystykach i logowaniu. Pliki te pomagają w funkcjonowaniu strony. "Ciasteczka", których używamy są bezpieczne i nie mają szkodliwego wpływu na Twój komputer. Odwiedzając nasz serwis zgadzasz się na ich przyjmowanie.
Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności
AKTUALNOŚCI O KONKURSIE REGULAMIN PLAN DZIAŁAŃ TERMINARZ NAGRODY MATERIAŁY WYNIKI FAQ KONTAKT
 
L.p.Nazwa zespołuMiejscowośćI Etap
R1SUMA
1X0,00
2AjnsztajnySupraślX0,00
3Atomówki SłoneczneKroczewoX0,00
4Badacze Słońca z JeleśniJeleśniaX0,00
5Badacze z PrzyborowaPrzyborówX0,00
6BateryjniŻydowoX0,00
7BdfBrzegX0,00
8Biochemiczni WariaciNowa CerkiewX0,00
9Dwójka ku SłońcuMiliczX0,00
10Dzieci SłońcaOlszynaX0,00
11Dzieci TechnologiiŁaznówX0,00
12Eco M N IBiedrzychowiceX0,00
13Eco-teamJawiszowiceX0,00
14Eko -dżuleTychyX0,00
15Eko AktywniJugówX0,00
16Eko ÓsemkaSiedlceX0,00
17Eko WałbrzyszanieWałbrzychX0,00
18Eko-ludkiBrudziceX0,00
19Eko-SłoneczkaWodzin PrywatnyX0,00
20Eko1nasielskNasielskX0,00
21EkogangDębnoX0,00
22EkokajtkiZabłocie 1X0,00
23EkomaniacySolca WielkaX0,00
24EkomłodziReńska WieśX0,00
25EkopiątkaDębnoX0,00
26EkozduniakiNowe Zduny 88X0,00
27ElektromaniaczkiGrodzisk WielkopolskiX0,00
28ElektronikiOleśnicaX0,00
29EnergoefektywniWojsławice 105X0,00
30EnergooszczędniLeśnaX0,00
31Estko filmowcy 44PakośćX0,00
32Grodziskie SłoneczkaGrodzisk WielkopolskiX0,00
33Gryf GóraGóraX0,00
34HeliosiKołodziejewoX0,00
35JagielonkaSochaczewX0,00
36JedynkaLegionowoX0,00
37KablePuszcza MariańskaX0,00
38Kasztany1234MikstatX0,00
39Lop gimgzyGzyX0,00
40Lotnicy DysDysX0,00
41ŁętowcyŁętowniaX0,00
42Młodzi ekolodzyNiewieścin 45X0,00
43Mózg klimatycznyJaworznoX0,00
44New energy 4 todayKończewoX0,00
45Ogniwa SEMSiemianowice ŚląskieX0,00
46OgniwkaRydułtowyX0,00
47Ola TestWarszawaX0,00
48Olszany-eoOlszanyX0,00
49Ostrowska DziewiątkaOstrów WielkopolskiX0,00
50OświeceniSzepietowoX0,00
51OverpoweredJędrzejówX0,00
52Piorunujące atomówkiRościszewoX0,00
53Poszukiwaczki SłońcaSannikiX0,00
54Pozytywnie naładowaniOstrowiteX0,00
55Pozytywnie NaświetleniRadomskoX0,00
56PrądownikiMielenko DrawskieX0,00
57Promyczki z BaćkowicBaćkowiceX0,00
58PromykiNowy DwórX0,00
59ProzersiMysłakowiceX0,00
60Przyjazna TrzynastkaRuda ŚląskaX0,00
61Psp7żagańklasa8aŻaganX0,00
62PvenergiaJadownikiX0,00
63Pvenergia2SzczepanówX0,00
64RękówSobótkaX0,00
65SłoneczkaTucholaX0,00
66SłoneczkoPrzewodowo PoduchowneX0,00
67Słoneczna BrygadaŁódźX0,00
68Słoneczna DrużynaRzeszówX0,00
69Słoneczna DwójkaKąty WrocławskieX0,00
70Słoneczna EkipaStara WieśX0,00
71Słoneczna Grupa WiedzyTujskX0,00
72Słoneczna społecznaGzyX0,00
73Słoneczna WieniawaWieniawaX0,00
74Słoneczne TrzeciakiOlszanicaX0,00
75Słoneczne WęgielkiMysiadłoX0,00
76SłoneczniNowe GrodzicznoX0,00
77Słoneczni z BorówStobnoX0,00
78Słoneczniki z GrabienicGrabieniceX0,00
79Słoneczny PatrolWitnicaX0,00
80Słoneczny patrol z Sp2ŁomiankiX0,00
81Słoneczny TeamŁambinowiceX0,00
82Słońce i myGałczewo 7X0,00
83Solar teamKutnoX0,00
84SolarisyKoninX0,00
85SolergyDobrodzieńX0,00
86Sp Brzeziny-BerdechówBrzezinyX0,00
87Sp KaźmierzKaźmierzX0,00
88Sp3 jozefow teamJózefówX0,00
89SpkwKończyce WielkieX0,00
90Sunbeam22WłocławekX0,00
91Super Bystrzaki z 8 klasyPiekary 49X0,00
92Szczęśliwa 13Ostrów WielkopolskiX0,00
93Szkoła Podstaw w ChobieniChobieniaX0,00
94SzkołaDługowolaDługowola PierwszaX0,00
95Szymański TeamZawiercieX0,00
96Tarzani WrzeszczynaRoskoX0,00
97Team OdnawialniŚwidnicaX0,00
98Zzz i zs 2018Półwiesk MałyX0,00
99ŻakiWarszawaX0,00

X - oznacza brak raportu lub nie jest oceniony
    - SUMA jest sumą punktów za raport i punktów karnych za zwłokę